Úvod Tréninky Rozlosování Zápasy Kontakty Přihlášky a formuláře Příspěvky Partneři
INFO pro rodiče Uzavřená sekce Nábor/přihlášky Fotogalerie


domácí hosté vysl. datum, čas místo/sraz
1. FBC Karviná 1. SFK Havířov bílí -:- 07.10.2018 09:00 MSH Havířov/Sraz na hale v 8:30
FBC DDM Český Těšín 1. FBC Karviná -:- 07.10.2018 10:00 MSH Havířov/Sraz na hale v 8:30
1. FBC Karviná 1. SFK Havířov modří -:- 07.10.2018 11:00 MSH Havířov/Sraz na hale v 8:30
FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 1. FBC Karviná -:- 07.10.2018 12:00 MSH Havířov/Sraz na hale v 8:30
1. FBC Karviná PASKOV SAURIANS -:- 28.10.2018 09:00 SH Paskov/Sraz na hale v 8:20
1. SFK Havířov modří 1. FBC Karviná -:- 28.10.2018 10:00 SH Paskov/Sraz na hale v 8:20
1. FBC Karviná FbC KOVO KM Frýdek-Místek -:- 28.10.2018 11:00 SH Paskov/Sraz na hale v 8:20
1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata 1. FBC Karviná -:- 28.10.2018 12:00 SH Paskov/Sraz na hale v 8:20
1. FBC Karviná Florbal Exelsior Havířov -:- 10.11.2018 08:00 SH Stonava/Na hale v 7:20
FbK Horní Suchá 1. FBC Karviná -:- 10.11.2018 09:00 SH Stonava/Na hale v 7:20
1. FBC Karviná FBC Letka -:- 10.11.2018 10:30 SH Stonava/Na hale v 7:20
FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 1. FBC Karviná -:- 10.11.2018 11:30 SH Stonava/Na hale v 7:20
1. FBC Karviná 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci -:- 23.12.2018 14:00 SC Dubina Ostrava/Na hale v 13:20
PASKOV SAURIANS 1. FBC Karviná -:- 23.12.2018 15:00 SC Dubina Ostrava/Na hale v 13:20
1. FBC Karviná 1. SFK Havířov bílí -:- 23.12.2018 16:00 SC Dubina Ostrava/Na hale v 13:20
FBC Letka 1. FBC Karviná -:- 23.12.2018 17:00 SC Dubina Ostrava/Na hale v 13:20
1. FBC Karviná Florbal Exelsior Havířov -:- 03.02.2019 10:00 MSH Havířov/Na hale v 9:20
FBC Spartak Bílovec 1. FBC Karviná -:- 03.02.2019 11:00 MSH Havířov/Na hale v 9:20
1. FBC Karviná 1. SFK Havířov bílí -:- 03.02.2019 12:00 MSH Havířov/Na hale v 9:20
FBC "BARBARIENS" Hl.Živo 1. FBC Karviná -:- 03.02.2019 13:00 MSH Havířov/Na hale v 9:20
FBC DDM Český Těšín 1. FBC Karviná -:- 17.02.2019 09:30 SH ZŠ Bolatice/Na hale 8:50
1. FBC Karviná FBC Spartak Bílovec -:- 17.02.2019 11:00 SH ZŠ Bolatice/Na hale 8:50
1. FBC Karviná FBC Letka -:- 17.02.2019 12:30 SH ZŠ Bolatice/Na hale 8:50
Z.F.K. Petrovice 1. FBC Karviná -:- 17.02.2019 13:30 SH ZŠ Bolatice/Na hale 8:50
1. FBC Karviná FBC Spartak Bílovec -:- 03.03.2019 09:30 SH ZŠ Čeladná/Na hale 8:50
PASKOV SAURIANS 1. FBC Karviná -:- 03.03.2019 10:30 SH ZŠ Čeladná/Na hale 8:50
FbC KOVO KM Frýdek-Místek 1. FBC Karviná -:- 03.03.2019 11:30 SH ZŠ Čeladná/Na hale 8:50
1. FBC Karviná FbK Horní Suchá -:- 03.03.2019 13:00 SH ZŠ Čeladná/Na hale 8:50
1. FBC Karviná Z.F.K. Petrovice -:- 30.03.2019 10:00 SH ZŠ a MŠ Petrovice/Na hale v 9:20
FBC Spartak Bílovec 1. FBC Karviná -:- 30.03.2019 11:00 SH ZŠ a MŠ Petrovice/Na hale v 9:20
1. FBC Karviná FBC DDM Český Těšín -:- 30.03.2019 12:00 SH ZŠ a MŠ Petrovice/Na hale v 9:20
1. FBK Rožnov p/R 1. FBC Karviná -:- 30.03.2019 13:00 SH ZŠ a MŠ Petrovice/Na hale v 9:20
1. FBC Karviná FBC ORCA KRNOV -:- 13.04.2019 09:00 SH Stonava/Na hale v 8:20
FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 1. FBC Karviná -:- 13.04.2019 10:00 SH Stonava/Na hale v 8:20
1. FBC Karviná 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata -:- 13.04.2019 11:30 SH Stonava/Na hale v 8:20
1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci 1. FBC Karviná -:- 13.04.2019 12:30 SH Stonava/Na hale v 8:20
1. FBC Karviná 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci -:- 05.05.2019 08:30 SH Horní Suchá/Na hale v 7:50
1. FBK Rožnov p/R 1. FBC Karviná -:- 05.05.2019 09:30 SH Horní Suchá/Na hale v 7:50
FbK Horní Suchá 1. FBC Karviná -:- 05.05.2019 10:30 SH Horní Suchá/Na hale v 7:50
1. FBC Karviná FBC "BARBARIENS" H. Život -:- 05.05.2019 12:00 SH Horní Suchá/Na hale v 7:50
Rozpis zápasů družstva Přípravka pro sezónu 2018-19